Atrakcyjna praca! Pracuj jako opiekun osób starszych

Świadczymy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. W ich imieniu poszukujemy i przygotowujemy do pracy kandydatów z Polski, Rumunii i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Już ponad 34.200 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z nami współpracę za granicą, obdarzając nas swoim zaufaniem

Miejsce pracy: Niemcy/Anglia

Obowiązki:
- sprawowanie opieki nad podopiecznym
- organizowanie czasu wolnego
- uczestnictwo w prostych pracach domowych: sprzątaniu, gotowaniu, zakupach

Wymagania:
- podstawowa znajomość języka niemieckiego (przy wyjazdach do Niemiec) lub dobra znajomość języka angielskiego (przy wyjazdach do Anglii)
- doświadczenie w opiece nad osobami starszymi (może być nad członkiem rodziny)
- empatia i zrozumienie
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- 1 przejrzystą umowę!
- Składki odprowadzane od ŚREDNIEJ krajowej, nie najniższej!
- Wysokie zarobki oraz premie + bonusy
- Terminowe wypłaty wynagrodzenia
- Ciągłość zatrudnienia
- Prywatne ubezpieczenie za granicą
- Kursy języka niemieckiego od podstaw
- Bezpłatny transport
- Zakwaterowanie i wyżywienie
- Wsparcie Opiekuna Kontraktu
- Największą bazę sprawdzonych ofert
- Całkowicie legalną pracę
- Elastyczne i szybkie wyjazdy „od zaraz”
- Całodobową Linię Alarmową czynną przez 7 dni w tygodniu
- Szkolenia Merytoryczne z Zakresu Opieki udokumentowane certyfikatami
- Nasze ponad 14-letnie doświadczenie w planowaniu, rekrutacji i obsłudze kontraktów.

Wybierając Promedica24, zyskujesz bezpieczeństwo i 24-godzinne wsparcie.

Ul. Wodna 4/2 Gliwice

Data dodania: 15/10/2018