Inżynier Jakości

Dla naszego Klienta - międzynarodowej, nowoczesnej i intensywnie rozwijającej się firmy produkcyjnej z branży automotive z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. IJ/155/17

Najważniejsze obowiązki:

ustalanie kryteriów akceptacji produktu,
monitorowanie rezultatów jakościowych produkcji,
sprawdzanie zgodności procesu i produktu na podstawie planów,
przeprowadzanie działań korygująco-zapobiegawczych oraz nadzór nad ich realizacją,
szkolenie pracowników pod kątem jakości produktu oraz zgodności z procedurami jakościowymi,
przeprowadzanie kontroli wymiarowej i badania funkcjonalności wyrobu,
pracowywanie raportów i zestawień jakościowych,
przygotowywanie dokumentacji jakościowej,
stały kontakt z klientem zagranicznym.

Wymagania:

wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
min. 1-2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku, w dziale jakości w firmie produkcyjnej,
wiedza z zakresu norm ISO TS 16949, ISO 9000,
znajomość narzędzi jakościowych: FMEA, 8D, Pareto,
bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
samodzielność, komunikatywność,
dobra organizacja pracy,
zaangażowanie,
umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:

udział w intensywnym rozwoju firmy i możliwość wpływania na jej kształt,
duże możliwości rozwoju i awansu,
samodzielność na stanowisku pracy,
stabilne zatrudnienie,
atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki w postaci świadczeń socjalnych.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017