Koordynator ds. Produktów Finansowych

Dla naszego klienta - renomowanej i stabilnej firmy z branży finansowej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. KPF/193/17

Najważniejsze obowiązki:

nadzór nad sprzedażą produktów kredytowych oferowanych przez firmę,
inicjowanie, opiniowanie, koordynowanie i wdrażanie zmian w ofercie,
inicjowanie zmian proceduralnych w zakresie produktów kredytowych,
kompleksowa obsługa klientów,
wsparcie zespołu w realizacji planów sprzedażowych oraz w trakcie procesowania wniosków kredytowych,
tworzenie i zarządzanie strukturą sprzedaży,
przygotowywanie oraz organizowanie szkoleń dla pracowników z zakresu oferty i procedur dotyczących produktów kredytowych,
analiza raportów sprzedażowych,
współpraca z zarządem oraz działem marketingu w zakresie kreowania i promocji oferty produktowej,
realizacja założonych celów wyznaczonych przez przełożonego.

Wymagania:

wykształcenie min. średnie, preferowane o profilu ekonomicznym,
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w dziale sprzedaży produktów finansowych/kredytowych,
bardzo dobra znajomość aktualnych ofert kredytowych na rynku,
znajomość rynku pośrednictwa finansowego,
wysokie umiejętności sprzedażowe,
nastawienie na realizację celów i współpracę w zespole,
bardzo dobra organizacja pracy,
wysokie zdolności interpersonalne.

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kompetencji,
udział w kreowaniu oferty produktowej,
niezbędne narzędzia pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: rekrutacja@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017