Zastępca Głównego Księgowego

Dla naszego Klienta - renomowanej firmy produkcyjnej z siedzibą w Gliwicach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Nr ref. ZGK/203/17

Najważniejsze obowiązki:

prowadzenie i nadzór nad pełną księgowością spółki,
sporządzanie sprawozdań finansowych i deklaracji podatkowych (VAT, CIT),
bieżąca sprawozdawczość finansowa dla GUS, US, NBP,
sporządzanie bilansu przepływu środków pieniężnych,
kontrola operacji księgowych w księdze głównej oraz środków trwałych,
kontakt z instytucjami zewnętrznymi,
usprawnianie procedur w dziale księgowości,
zarządzanie zespołem podległych pracowników,
kompleksowe analizy, kalkulacje i raporty na potrzeby wewnętrzne Zarządu.

Wymagania:

wykształcenie wyższe ekonomiczne,
min. 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
dobra znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości,
bieżąca znajomość przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości oraz umiejętność ich praktycznego stosowania,
wiedza z zakresu pełnej księgowości,
bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
znajomość systemu SAP,
skrupulatność, dokładność, umiejętności analityczne,
wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

ciekawą pracę w renomowanej firmie produkcyjnej,
stabilne zatrudnienie,
atrakcyjne wynagrodzenie i warunki zatrudnienia,
przyjazną atmosferę.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

Data dodania: 27/12/2017